Ви хочете здивувати і підкорити своїм подарунком дорогу Вам людину, і перебуваєте в пошуку незвичайного ювелірного виробу?
Бажаєте доповнити наявний гарнітур з дорогоцінними каменями новою прикрасою, якої не знайти у вільному продажу?
Або хочете купити ювелірний виріб нестандартного розміру?

Вінницький завод «Кристал» пропонує виготовлення ювелірних прикрас на замовлення

До Ваших послуг роботи кращих дизайнерів і майстрів ювелірної справи, діаманти бездоганної якості і золото вищої проби. Будь-яке ваше побажання або готовий дизайн ми втілимо в ювелірних прикрасах на замовлення:

• з діамантами або кольоровим дорогоцінним камінням;

• ексклюзивні або в кількох екземплярах.

Ми допоможемо матеріалізувати будь-які ваші побажання. Це може бути Ваш власний ескіз прикраси, розробка наших дизайнерів або відтворення ювелірного виробу на прикладі готової роботи. При виготовленні ювелірних прикрас на замовлення на вінницькому заводі «Кристал» задіюються ті ж ресурси, що і для масового виробництва. Створення кожної ексклюзивної прикраси з діамантами проходить з дотриманнями всіх протоколів, і з постійним автоматизованим моніторингом. На відміну від багатьох приватних ювелірів, ми в обов'язковому порядку надаємо гарантії на свої вироби. І всі ювелірні прикраси, виконані на замовлення, мають оцінну пробу, що підтверджує їх високу якість і автентичність. Довірте нашим майстрам здійснення своєї дорогоцінної мрії. Вони справжні чарівники з чудовим знанням своєї справи – їх рукам підкорюються найкращі алмази, а дорогі метали легко набувають своєї ідеальної форми.

Для ювелірних компаній Вінницький завод «Кристал» пропонує виготовлення на давальницьких умовах (золото та вставки замовника) ювелірних виробів будь-якої складності, в тому числі дизайн та розробка нових моделей.

Для юридичних осіб Вінницький завод «Кристал» пропонує виготовлення значків, медалей, каблучок або інших ювелірних виробів із золота та срібла із логотипом компанії-замовника.

Вироби можуть виготовлятись як зі вставками так і без них. Також на вироби може наноситись різнокольорова емаль або покриватись родієм. Вироби можуть використовуватися як:

- подарунки ювілярам компанії;

- подарунки найкращим працівникам компанії;

- рекламна продукція для підвищення іміджу компанії.

Приклади:

Замовлення приймаються відділом збуту

Пн-Пт з 8-00 до 18-00, Сб-Нд вихідні

Тел. +38(050) 445-10-21, (0432) 57-57-02

e-mail: kristall.vin@gmail.com

21100, Україна, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21