Підвіски з перлинами та діамантами

Товари з 1 по 8 із 15 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари з 1 по 8 із 15 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Підвіски з перлами і діамантами

Найжіночніша коштовність – підвіска з перлами і діамантами, розкривається витонченими лініями, символізуючи ніжність і душевну красу своєї власниці. Прикраси з морськими мінералами і алмазами навдивовижу живі, сяючі і істинно жіночні. У скриньці з коштовностями у кожної справжньої пані повинен бути кулон з перлами і діамантами.

Така прикраса має яскраво виражені риси класичного стилю. У ньому присутні ажурні елементи благородних металів і стримана кольорова гама. Витончені завитки, вкриті розсипом невеликих діамантів зосереджені навколо головного елемента кулону – прекрасної великої перлини. Втім, перлова підвіска може бути як симетричною, так і будь-який чудернацької форми, вона завжди прекрасна і бажана.

Великі натуральні перли завжди цінувалися шанувальниками ювелірного мистецтва. Вони здатні затьмарити навіть яскраві дорогоцінні камені, і тільки діаманти в перлинних підвісках можуть скласти гідну партію цьому мінералу. Блиск алмазів прекрасно підкреслює оксамитове сяйво перлів, створюючи чарівні поєднання, які ніколи не вийдуть із моди.

Каталог перлинних кулонів з діамантами «Вінниця Кристал»

Рік за роком Вінницький завод «Кристал» тішить своїх покупців новими колекціями дорогоцінних прикрас. У них успішно поєднується класичний стиль і сучасні тенденції, кращі традиції якості та індивідуальний дизайн. Серед наших підвісок з перлами і діамантами кожна жінка знайде свою, неповторну прикрасу. Ніжні і жіночні, вони вдало поєднуються з ювелірними виробами з інших наших колекцій.

Ми з кожним днем стаємо ближче своїм покупцям. І тепер, купити золотий кулон з перлами і діамантами ви можете не тільки в бутіках «Вінниця Кристал», а й у фірмовому інтернет-магазині. На покупки, здійснені онлайн також діє офіційна гарантія і вигідні пропозиції за ціною. Підвіси з перлами і діамантами ми доставляємо до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, у Львів і багато інших міст України.