Каблучки з перлинами та діамантами

Товари з 1 по 8 із 23 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 3

Товари з 1 по 8 із 23 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 3

Золоті каблучки з перлинами

Золоті прикраси з перлами видають бездоганний смак своєї власниці. Вони завжди витончені і абсолютно унікальні в своєму роді. Перли, народжені в глибині морських хвиль, відрізняються від інших дорогоцінних каменів органічним походженням і неповторною фактурою. Його оксамитове мерехтіння є прекрасним доповненням до благородних металів, що в повній мірі розкриває свою красу поруч з ними.

Блиск перлів здатний прикрасити будь-який виріб із золота, і звичайно ж, є чудовою вставкою для ювелірних кілець. Лаконічні і невеликі або масивні золоті каблучки з багатою інкрустацією перлів і діамантів незмінно знаходять своїх шанувальниць. Вони вигідно виділяються на тлі найбільш вишуканих коштовностей і однаково відповідні до будь-якої ситуації.

Ювеліри використовують в своїх виробах перлини всіх форм і розмірів. Ви можете купити золоту каблучку з перлами овальної або ідеально круглої форми, або з нерівностями і шорсткою поверхнею. Такі вставки називаються перлини «бароко». Їх неправильні лінії і дивовижні форми, привабливі своєю природною красою, підкорюють серця модниць по всьому світу.

Каблучки з білого і червоного золота з перлами

Колекції вінницького заводу «Кристал» - це ювелірні вироби, які неодноразово удостоювалися найвищих оцінок фахівців, і користуються незмінним попитом у покупців по всій Україні. Наші золоті каблучки з перлами і діамантами – ніжні і неймовірно жіночні. Вони допоможуть гармонійно доповнити діловий образ, або зробити більш яскравим вечірнє вбрання.

Завдяки майстерності наших ювелірів створюються неповторні дорогоцінні вироби, здатні здивувати найвимогливіших покупців. Перли надають золотим каблучкам довершеності і жіночності, а діаманти роблять їх ще більш привабливими, ошатними і розкішними.

В онлайн каталозі ювелірного бутіка «Вінниця-Кристал» ви зможете ознайомитися з усіма нашими колекціями, фотографіями виробів, їх докладним описом і ціною. Золоті каблучки з перлами і діамантами ми доставляємо по Києву, а також в Харків, Дніпро, Одесу, Львів та інші міста України.