Обручки

Товари з 1 по 8 із 74 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 10

Товари з 1 по 8 із 74 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 10

Золоті обручки з діамантами від «Вінниця-Кристал»

Обручки є загальновизнаним символом єднання двох закоханих сердець. Вони підкреслюють урочистість промовлених обіцянок і нескінченність утвореного союзу. Саме тому, вибирають обручки парні, щоб з їх допомогою висловити єдність і цілісність нової сім'ї.

Давно минули ті часи, коли обручки не прикрашали камінням, і робили виключно з гладкого жовтого золота. Тепер дизайн обручок не обмежений нічим: біле і червоне золото, а також варіації поєднання цих металів, візерунки і дорогоцінні камені дозволяють кожній парі обирати прикраси на свій смак.

Особливо вишукано виглядають в обручках діаманти, які здатні роками зберігати свою красу і велич. Вони кожен раз нагадують про непорушність весільних клятв і міцності створеного союзу. Діаманти є однаково доречними в жіночих і чоловічих обручках. Хоча, навіть парні каблучки мають деякі відмінності.

Чоловічі обручки, як правило, більш важкі, а що до декоративних деталей – вони зведені до мінімуму, і поступаються лаконічним лініям. Обручки для наречених наповнені чарівністю, ніжністю і вишуканістю. Їх декор можуть становити як великі алмази, так і розсип невеликих діамантів.

Каталог обручок з діамантами

Ювелірний бутік «Вінниця-Кристал», надає своїм покупцям можливість купити золоті обручки з діамантами. Всі вироби, що запропоновані в каталозі, можуть бути виконані в будь-якій комбінації золота або доповнені гравіюванням за вашим побажанням.

Ви можете вибрати парні обручки, або скласти пару з наявних в нашому каталозі варіантів. А найвибагливіші покупці, і ті, хто хоче брати особисту участь у створенні своїх обручок, можуть скористатися нашою ексклюзивною пропозицією виготовлення ювелірних прикрас на замовлення.

В інтернет-магазині «Вінниця-Кристал», ви зможете вибрати і купити обручки з діамантами, ознайомитися з їх фото та ціною. Ми працюємо для своїх покупців щодня в режимі онлайн, щоб своєчасно доставляти вибрані вами обручки в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України.