Хрестики

Товари з 1 по 8 із 69 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 9

Товари з 1 по 8 із 69 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 9

Золоті хрестики на хрещення дитини

Релігійна тематика надихала на створення шедеврів майстрів в усі часи. Ювеліри також черпають свої ідеї в цій багатій темі, створюючи підвіски-хрестики та іконки. Це саме ті прикраси, які несуть високе смислове навантаження, а їх дизайн відрізняє особлива натхненність і інтелектуальність. Золоті хрестики з діамантами не підвладні впливу моди і мінливим уявленням про красу.

За релігійною спрямованістю хрестики можуть бути православні, католицькі і протестантські. Вони мають значні відмінності в дизайні та оздобленні. У західних традиціях найбільш вживаним є чотирикутний хрест. Фігурка розп'яття на золотом хрестику також ближче католицьким традиціям. У православних християн форма хреста може бути як чотирикінцевою, так і восьми або шести кінцевою.

Стиль виконання золотого хрестика також може відрізнятися. Є моделі, створені в суворій відповідності з християнськими канонами – мініатюрні хрестики з одним невеликим діамантом, без помітних елементів. Такі прикраси найчастіше вибирають для повсякденного носіння. Але й навпаки, можна купити золотий хрестик з діамантами, який буде лише віддалено нагадувати про релігію. При цьому, він буде щедро прикрашений алмазами і золотими переплетеннями, і стане вашим улюбленим аксесуаром, відповідним до будь-якого вбрання.

Каталог золотих хрестиків «Вінниця Кристал»

У ювелірних бутіках Вінницького заводу "Кристал" представлено безліч найрізноманітніших моделей золотих хрестиків. Ви можете купити золотий натільний хрестик самих різних розмірів, прикрашений дорогоцінними каменями, з фігуркою Спасителя або рельєфними філігранними візерунками. Кожен виріб наповнений творчим натхненням наших майстрів, і несе в собі не тільки естетичну складову, але і потужний позитивний заряд.

Ми постійно шукаємо нові дизайнерські ідеї, щоб створювати для своїх покупців нові чудові прикраси. Мініатюрний золотий хрестик з діамантом – ідеальний чарівний оберіг для обряду Хрещення дитини. А великий натільний хрест із золота може стати дорогоцінним подарунком для дорогої вам людини.

Всі моделі золотих хрестиків ви можете купити в інтернет-магазині «Вінниця Кристал», або замовити індивідуальне виготовлення прикраси на ваш смак. До ваших послуг будуть надані майстерність наших ювелірів, благородні метали всіх кольорів і будь-які коштовні камені. І незабаром ваш натільний золотий хрестик буде доставлений до Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова чи в будь-які інші міста України.