Сережки з дорогоцінним камінням

Товари з 1 по 8 із 238 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 30

Товари з 1 по 8 із 238 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 30

Золоті сережки з рубінами, смарагдами, сапфірами

Сережки з самоцвітами і діамантами є невід'ємною частиною модного ювелірного гардеробу. Їх вишукані форми в золотих візерунках створюють ефектні акценти, які ідеально доповнюють обраний образ. При цьому, кожна пара золотих сережок з дорогоцінними каменями розповідає свою неповторну історію.

Насичено-червоні відтінки, ніби промені сонця, що заходить, дарують рубінам їх пристрасну душу. Вони сором'язливо ховаються в золотих обіймах, і кокетливо підморгують діамантам своїми іскристими вогниками. Сережки з рубінами і діамантами відкривають таємницю своєї власниці, натякаючи на пристрасть і кохання, що живуть в її серці.

Загадкові сапфіри обволікають спокоєм морських хвиль, чиї глибокі сині відтінки вони нагадують. Ці камені, як шматочок загадкового сходу – яскраві і іскристі, але одночасно, величні і таємничі. Золоті сережки з сапфірами і діамантами володіють унікальним характером, який відривають лише обраним.

Неможливо знайти камінь, що нагадував би про літо більш, ніж смарагд. Він ніби ввібрав в себе всю насичену зелень листя і свіжої молодої трави. Сережки зі смарагпані і діамантами випромінюють дивовижне живе сяйво, яке викликає загальне захоплення.

«Вінниця-Кристал» представляє сережки із золота з дорогоцінним камінням

Ви також можете доторкнутися до прекрасного з нашими колекціями ювелірних виробів. Серед прикрас Вінницького заводу «Кристал» знайдуть для себе вироби шанувальниці класичного і модерного дизайну, дорослі пані та зовсім юні дівчата. Сережки з дорогоцінними каменями і діамантами вражають своєю мальовничістю, і традиційно тішать найвищою якістю огранювання.

В он-лайн бутіку «Вінниця-Кристал» можна купити сережки з кольоровими каменями і діамантами. У наших колекціях ви знайдете сережки з розсипом виблискуючих коштовних каменів і великими самоцвітами, варіанти в стильному білому і традиційному червоному золоті.

У нашому ювелірному бутіку і он-лайн каталозі ви можете ознайомитися з описами і фотографіями виробів, їх докладним описом і ціною. Захочете купити золоті сережки з дорогоцінними каменями і діамантами – і ми доставимо їх в будь-яке місто України: Харків, Дніпро, Львів, Одесу і багато інших.