Каблучки

Товари з 1 по 8 із 692 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 87

Товари з 1 по 8 із 692 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
 1. 1
 2. ...
 3. 87

Каталог золотих каблучок

Золоті каблучки – найбільш популярні прикраси у жінок. Деякі дами традиційно віддають перевагу витонченим ювелірним прикрасам, що підкреслюють їх легкість і жіночність. А інші обирають фактурні, великі і навіть масивні каблучки з золота, що відображають яскравий стиль своєї власниці.

Коштовне каміння в обрамленні благородних металів демонструє успішність власника, і незмінно привертає увагу оточуючих. Діаманти, перли і кольорові камені ефектно поєднуються в каблучках з білого і червоного золота. Класичні і ультрамодні, фантазійні і нестандартні кільця – їх різноманітність неодмінно знайде шлях до жіночого серця.

Знайдіть привід придбати золоту каблучку

Оксамитова коробочка, ніби скарбниця, що приховує золоту прикрасу з одним великим або розсипом невеликих сяючих діамантів – заповітна жіноча мрія. Здійсніть її, подарувавши каблучку з діамантом, яка символізує романтизм, і є визнаною вершиною ювелірного майстерності.

Каблучки з дорогоцінним камінням вражають багатством варіантів:

 • діаманти бездоганного ограновування;
 • блискучі смарагди;
 • яскраві сапфіри;
 • благородні гранати;
 • розкішні рубіни;
 • вишукані перли.

Їх краса і велич розкривається в ажурних обіймах білого і червоного золота. Однак, основу творчих рішень дизайнерів вінницького заводу Кристал складають каблучки з діамантами. Вони вінчають більшість ювелірних прикрас нашого заводу, і є його головною спеціалізацією.

У виробах, які пропонує своїм покупцям ювелірний бутік «Вінниця Кристал» багаторічний досвід і світові модні тенденції. Наші майстри втілюють у невигадливій, на перший погляд, формі кільця безмежні можливості дизайну і надзвичайну жіночність.