Каблучки з діамантами

Товари з 1 по 8 із 424 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 53

Товари з 1 по 8 із 424 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 53

Золоті каблучки з діамантами

Блискуча краса алмазів потребує гідного обрамлення. Ідеальний союз золота і діамантів знаходить втілення в найрізноманітніших дизайнерських рішеннях. Найбільш популярні серед ювелірних прикрас з діамантами – золоті каблучки. Вони не залишають байдужими шанувальників ювелірного майстерності. Адже діамантові каблучки є символом престижу і, звичайно ж, ознакою гарного смаку.

Каблучка з діамантом може бути масивною або зовсім тоненькою, з ажурною філігранню і візерунками або гладкою. Хтось бажає купити золоту каблучку з діамантом, виконану в класичному стилі, в якій лаконічні рівні лінії підкреслюють великий центральний камінь. Іншим більше до смаку сяюча розсип невеликих діамантів, яка мерехтить веселкою на поверхні кільця.

Щоб зробити великий діамант в каблучці більш виразним, ювеліри використовують крапанні або пружинні закріпки. Незважаючи на солідні габарити, алмази з таким кріпленням височіють над золотим обідком, ніби невагомі. А коли ювеліри створюють каблучки з кількома невеликими діамантами, то кожен надійно закріплюється мініатюрними золотими «лапками», що дбайливо підтримують камінці.

Ювелірний бутік «Вінниця-Кристал»: каблучки з діамантами на будь-який смак

Інтернет-магазин «Вінниця-Кристал» пропонує своїм покупцям широкий вибір каблучок з діамантами. У нашому каталозі ви знайдете класичні і екстравагантні каблучки із золота з коштовними каменями, серед яких діаманти займають особливе місце.

Наші дизайнери пропонують Вам безліч варіантів, а остаточний вибір – це виключно справа смаку. Ми досконало володіємо майстерністю обробки діамантів, і створюємо унікальні ювелірні вироби з цими прекрасними каменями. У наших колекціях ви знайдете модні каблучки з білого золота з діамантами, і моделі в більш традиційному обрамленні червоного і жовтого золота.

Завдяки нашому онлайн каталогу купити каблучку з діамантом тепер зможуть не тільки жителі Вінниці та Києва, а також Харкова, Дніпра, Одеси та багатьох інших міст України. Для наших покупців ми вибрали найзручніші способи оплати та доставки, і звичайно ж, встановили приємні ціни на золоті каблучки з діамантами.