Підвіски з дорогоцінним камінням та діамантами

Товари з 1 по 8 із 119 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 15

Товари з 1 по 8 із 119 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 15

Золоті підвіски з сапфірами, смарагдами та рубінами

Золотий підвіс з кольоровими каменями і діамантами стане яскравим акцентом денного образу або головною прикрасою в вечірньому вбранні. Благородне біле золото набуває нового значення в союзі з самоцвітами, які відтіняють і підкреслюють фоновий метал. Нестандартні форми оригінальних золотих підвісок з дорогоцінними каменями доставляють своїм власникам естетичне задоволення, і привертають до них захоплені погляди.

Вони такі ж різні, як і кольорові дорогоцінні камені, що огорнуті обіймами благородного металу. Камені вічної молодості і невичерпної життєвої енергії смарагди, яскраві і багатогранні хризоліти, багатоликі турмаліни, благородні королівські сапфіри, глибокі аметисти, насичені рубіни, яскраві гранати. У такому багатстві варіантів пишно розквітає ювелірна фантазія, створюючи дивовижні кулони з соковитими кольоровими каменями і діамантами.

Каталог золотих кулонів з дорогоцінними каменями «Вінниця Кристал»

Наші ювелірні вироби в повній мірі розкривають пристрасть до естетики прикрас, знання модних тенденцій і поклоніння класичному дизайну. В деталях кожного кулона із золота, інкрустованого натуральними каменями, ми намагаємося висловити любов до жінки і подарувати їй казку, якої вона гідна.

Тонкі золоті лінії золотих підвісів в руках наших майстрів сплітаються в химерні форми, щедро прикрашені кольоровими дорогоцінними каменями і діамантами. У наших колекціях є лаконічна класика на кожен день і шикарні кулони з кольоровими каменями для урочистих виходів. Їх об'єднують незмінні традиції якості і майстерність, завдяки яким ювелірні вироби Вінницького заводу "Кристал" популярні на протязі десятиліть.

Працюючи для вас з року в рік, ми прагнемо бути ближче до своїх покупців. Тепер для вас працює ювелірний бутік «Вінниця Кристал» онлайн, де ви можете купити золотий кулон з діамантами й кольоровими каменями в будь-який зручний для вас момент. Ми зробимо все можливе, щоб ваш новий золотий кулон був швидше доставлений до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Львова чи в будь-яке інше місто України.