Весілля

Товари з 1 по 8 із 236 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 30

Товари з 1 по 8 із 236 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 30

Обручки для нього і для неї

Кожен ювелірний виріб – це неповторна сторінка в книзі життя його власника. Чудово розпочинати нову сторінку під назвою Сімейне Життя, вдягнувши на палець коханій людині обручку з діамантом. Цьому каменю властива надзвичайна міцність і чистота, які він неодмінно додасть в Ваш шлюб.

Обручки «Вінниця Кристал» – це багатий асортимент виробів з дорогоцінним камінням і класичних золотих кілець без вставок. Ви зможете підібрати парні прикраси або замовити пару до каблучки, яку оберете серед наших колекцій. Якщо Ви віддаєте перевагу класичним обручкам – ми можемо запропонувати варіанти з білого і червоного золота, а також будь-яких їхніх поєднань.

Дизайн обручок може змінюватися під впливом модних течій, але вони завжди залишаються актуальними. Адже жоден метал не зрівняється з золотом в грації, і здатності сяяти й зберігати свою первинну красу на довгі роки.

Каблучки для заручин з діамантами

Для шанувальників чарівної традиції освідчуватись, даруючи каблучку з діамантом, ми приготували окрему колекцію. В ній Ви знайдете вишукані ювелірні вироби надзвичайної краси, побачивши яку, Ваша кохана неодмінно скаже: «Так!».

Каблучки для заручин традиційно виготовляють з гладкого золота, що обрамляє великий коштовний камінь. Однак, його дизайн може поєднуватись з розсипом невеликих діамантів або кольорових каменів, плетінням та іншими вишуканими елементами.

Золоту каблучку для заручин легко доповнити іншими прикрасами, створивши шикарний комплект. Це маленька підказка на майбутнє – подаруйте коханій ювелірний виріб на річницю або з будь-якого іншого приводу, що має для Вас особливе значення.