Брошки,значки

Товари з 1 по 8 із 27 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 4

Товари з 1 по 8 із 27 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 4

Золоті брошки та значки

Золоті брошки нагадують нам про чудову традицію передавати коштовності у спадок. Адже любов жінок до ювелірних прикрас не залежить від часів. Але в сучасному світі немає необхідності чекати роками, щоб отримати бажану прикрасу, а ювелірні технології дозволяють створювати фантастичні вироби, що доступні широкому загалу.

Брошки з кольоровими дорогоцінними каменями або перлами виглядають неймовірно красиво. Виконані в вінтажному стилі, вони затишні і теплі, ніби коштовності з бабусиної скриньки. А золоті брошки з діамантами в абстрактному сучасному стилі, передають дух теперішнього та мають особливий шарм і велич.

Брошка з дорогоцінними каменями – це самодостатній аксесуар. Він гармонійно поєднується з іншими ювелірними виробами, але може чудово виконувати соло в будь-якому вбранні. Золоту брошку-шпильку доречно надягати до ділового костюма і вечірнього вбрання. Вона завжди буде виграшно і оригінально виглядати, гармонійно доповнюючи ваш образ.

Золоті брошки – функціональні ювелірні прикраси

Вінницький завод «Кристал» на протязі десятиліть створює для шановних пані свої ювелірні прикраси. Сучасні і актуальні, вони відрізняються точністю деталей і бездоганним зовнішнім виглядом.

У нашому каталозі представлені дорогоцінні золоті брошки з діамантами і натуральними кольоровими каменями, які надихають і вражають своєю величчю. У наших фірмових бутіках і інтернет-магазині «Вінниця Кристал» ви можете купити брошку з білого або червоного золота, а також будь-яких комбінацій цих металів. Для своїх виробів ми традиційно використовуємо алмази високої якості ограновування, натуральні перли і кольорові дорогоцінні камені.

Наш магазин працює в режимі онлайн кожен день, щоб ви якомога швидше змогли приміряти свою золоту брошку в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших містах України. Всі ювелірні вироби ми доставляємо в найкоротші терміни перевіреними службами доставки. Але при бажанні, ви можете особисто забрати своє замовлення в одному з фірмових бутіків нашої мережі.