Запонки

Золоті запонки з дорогоцінним камінням

Золоті запонки давно і міцно закріпили свої позиції в світі чоловічої ювелірної моди. Вони являють собою еталон консервативного стилю, що не має часових меж. А значить, пара золотих запонок з діамантами завжди буде актуальна серед наймодніших чоловічих аксесуарів. Адже з їх допомогою легко надати нове звучання стриманому класичному костюму або підкреслити урочистість святкового моменту.

Золоті запонки з дорогоцінним камінням можуть розповісти про статус чоловіка навіть більше, ніж його вбрання. Вони є синонімом елегантності і розкоші, яскравим прикладом симбіозу класики і сучасності. Поєднання натуральних каменів і золота вищої проби легко і невимушено підкреслює статус носія, не привертаючи до себе зайвої уваги.

Власники золотих запонок – респектабельні чоловіки, що володіють хорошим смаком. Ці представники сильної статі не соромляться виділитися серед оточуючих і готові на стильні експерименти. Якщо серед ваших знайомих є така людина – запонки з діамантами стануть для неї прекрасним подарунком. І, звичайно ж, для вас, якщо вам притаманна пристрасть до стилю і розкоші.

Чоловічі золоті запонки з діамантами

В каталозі ювелірних прикрас Вінницького заводу "Кристал" представлені вироби із золота вищої проби з дорогоцінними каменями, в тому числі і запонки. Хоча цей предмет ювелірного гардероба вважається істинно чоловічим, вибрати привабливі для себе моделі можуть і жінки, що знаходяться в пошуку нових граней свого стилю.

В інтернет-магазині «Вінниця Кристал» можна купити золоті запонки з діамантами й кольоровими дорогоцінними каменями на будь-який смак. Ми пропонуємо вишукані прикраси, які уособлюють поєднання класичних і сучасних тенденцій, створені з великою майстерністю в кращих традиціях якості.

Всі вироби, придбані в нашому інтернет-магазині, ми доставляємо в найкоротші терміни в будь-яке місто України. Ви можете оформити замовлення на золоті запонки з діамантами, перебуваючи в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі або будь-якій точці країни, і приміряти їх вже найближчим часом.