Підвіски з діамантами

Товари з 1 по 8 із 187 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 24

Товари з 1 по 8 із 187 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 24

Золоті підвіски з діамантами

Про смаки, звичайно, не сперечаються, але найбажанішими для жінок залишаються ювелірні прикраси з діамантами. Це лаконічна класика на кожен день і шикарний варіант для вечірнього виходу. Квінтесенція жіночності і вишуканості – золоті підвіски з діамантами. В них не така важлива форма і розмір виробу, він все одно буде лаконічним і привабливим в будь-якій ситуації.

Краса і особливий шик кулону з діамантами полягає в особливій властивості найкращим чином підкреслювати граціозність жіночої шиї і зони декольте. Саме ця прикраса створює майже невловиме тяжіння, яка захоплює і спокушає оточуючих. Діаманти, сяючи в оточенні золотого оформлення, несуть в собі велич і аристократизм.

Золота підвіска з великим діамантом неодмінно стає головним акцентом в образі своєї власниці. На відміну від біжутерії, такий кулон не буде громіздким, але ніколи не залишиться непоміченим. Підвіски з розсипом діамантів можуть мати найрізноманітніші форми і розміри. Фантазія ювелірів найчастіше звертається до флористичної і геометричної тематик, але діамантові кулони в їх руках можуть приймати і вигадливі футуристичні форми.

Колекція золотих підвісів з діамантами «Вінниця Кристал»

В каталозі Вінницького заводу "Кристал" представлені кулони з діамантами класичного та фантазійного огранювання. Серед розмаїття прикрас, ви можете підібрати для себе підвіс з одним великим діамантом або розсипом невеликих алмазів. Кожен виріб – це маленьке диво ювелірного світу, що вражає красою і високою якістю виконання.

Мотиви різних колекцій ювелірних виробів «Вінниця Кристал» з легкістю комбінуються між собою. Їх лінії завжди точні, а дизайн вигідно поєднує сучасність і класику. Вирішивши купити золотий кулон з діамантами, ви будете впевнені, що він прекрасно доповнить ваш ювелірний гардероб.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити золотий підвіс з діамантом, вибравши його з представлених на сайті, або придбати на замовлення. Кожна модель кулона може бути виготовлена в будь-якому варіанті золота або його комбінаціях. Ми зробимо все можливе, щоб ви якомога швидше отримали придбаний золотий кулон у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або будь-якому іншому місті України.