Різне

Товари з 1 по 8 із 59 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 8

Товари з 1 по 8 із 59 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 8

Діамантові кол'є від «Вінниця Кристал»

У ювелірних прикрасах вінницького заводу «Кристал» поєднані кращі традиції Заходу і ошатна розкіш Сходу, блиск дорогоцінного каміння та золото вищої проби. Все різноманіття і красу наших виробів Ви можете оцінити в нашому каталозі ювелірних прикрас онлайн.

Крім основних категорій, інтернет-магазин «Вінниця Кристал» пропонує Вашій увазі такі ювелірні вироби, як:

  • браслети;
  • кольє;
  • брошки;
  • значки.

Золоті браслети з дорогоцінним камінням викликають тремтіння в жіночі серцях. Кожен браслет із золота – це години кропіткої праці майстрів ювелірної справи і використання найдорожчих матеріалів. Сучасні технології дозволяють створювати цікаві оправи і незвичайні форми браслетів, органічно вплітаючи в них діаманти, перли або кольорові алмази.

Кольє з діамантами для сучасних леді

Одна з найпрекрасніших жіночих прикрас – золоте кольє. Воно гармонійно поєднує красу і благородство, вишуканість і ніжність. Золоте кольє з діамантами уособлює розкіш, доступну лише обраним. Недарма ця прикраса вважається вечірньою, і її прийнято надягати з особливих приводів.

А ось золоті брошки, навпаки, призначені додавати барв у повсякденний дрес-код. Адже навіть найпростіша брошка може створити яскравий акцент в образі. А золота брошка з діамантами може, як доповнювати комплект ювелірних прикрас, так і бути самостійним витвором мистецтва. Цей вид прикрас приваблює покупців не тільки багатством декору, але й універсальністю, адже золоті брошки чудово поєднуються практично з будь-яким вбранням.

Для справжніх чоловіків – значки з золота

Універсальними вважають і золоті значки, які на відміну від брошок, є традиційно чоловічими прикрасами. Їм властива елегантність і оригінальність, що дозволяє вигідно виділятися на фоні одягу і аксесуарів. Водночас, значки з золота з діамантами мають досить стриманий дизайн, який вдало вписується навіть в найбільш суворий діловий образ.