Каблучки з дорогоцінним камінням та діамантами

Каблучки з сапфірами, рубінами та смарагдами

Каблучки з самоцвітами вражають різнобарв'ям кольорів і багатством дизайнерських рішень. Кожен з кольорових дорогоцінних каменів по-своєму розкішний, виразний і яскравий, і кожен може розповісти свою неповторну чарівну історію.

Загадковий сапфір, ніби частинка океану, передає всю таємничу синь підводного світу. Це один з найдорожчих дорогоцінних каменів, що використовуються в ювелірній справі. Його відтінки від насичено синього до світло-блакитного чарівно виглядають в обрамленні білого золота, і створюють вигідну партію діамантам. Каблучки з сапфіром і діамантом гідні прикрашати найдорожче вбрання.

Пристрасний червоний рубін – рідкісний камінь, який не поступається за красою діаманту. Золоті каблучки з рубінами особливо прекрасні, коли в них поєднуються діаманти, сапфіри та інші дорогоцінні камені. Рубіни мають чарівну властивість змінювати відтінок залежно від освітлення. Саме за неповторну гру світла на гранях дорогоцінного каміння його обирають ювеліри для створення своїх коштовностей.

Чарівні смарагди, цінність і краса яких може нарівні змагатися з алмазами. Створюючи золоту каблучку зі смарагдом, ювеліри використовують всю свою майстерність, і застосовують спеціальну технологію огранювання. Завдяки їй, камінь набуває особливі відтінки, і іскристе сяйво в кожній своїй грані.

Золоті каблучки з коштовним камінням

Вінницький завод «Кристал» пропонує своїм покупцям золоті каблучки з кольоровими каменями і діамантами. Наші вироби – це вишукані ансамблі мерехтливих самоцвітів в обрамленні білого і червоного золота зі вставками бездоганних діамантів. Їх якість і оригінальність підтверджена сертифікатами міжнародного зразка.

З золотими каблучками з наших колекцій ви можете ознайомитися в фірмових ювелірних бутіках «Вінниця-Кристал» в Києві, Черкасах та Вінниці. А для жителів Харкова, Дніпра, Полтави Одеси та інших міст України завжди доступний наш он-лайн каталог ювелірних виробів. В інтернет-магазині «Вінниця-Кристал» ви можете купити золоту каблучку з дорогоцінними каменями і алмазами.