Перстні

Чоловічі персні із золота

Чоловічі каблучки і персні – це завжди лаконічні і універсальні прикраси. Вони відмінно пасують навіть найбільш мужній та елегантній зовнішності, і служать вишуканим акцентом, що неодмінно привертає увагу. Чоловічі печатки з діамантами і коштовними каменями відображають аристократичність і благородство, тому ніколи не виходять з моди.

Діаманти довгі роки зберігають свою привабливість і актуальність, і виглядають однаково дорого і елегантно. У поєднанні з золотом вони символізують відданість традиціям і респектабельність, яка завжди цінувалася сильною половиною людства. Тут немає місця химерності і зайвим деталям – все універсально і лаконічно, але при цьому надзвичайно ефектно. Особливо виразно виглядають діаманти і кольорові дорогоцінні камені на тлі оправи з білого золота.

Чоловічі персні ідеально комбінуються з діловими костюмами і урочистими смокінгами. Вони прекрасно підкреслюють важливість кожного моменту, і в повній мірі здатні висловити індивідуальність свого власника. Чоловіка, який знаходиться в центрі життєвого кругообігу, не бажає залишатися в тіні, володіє відмінним смаком і знає ціну дійсно гарних речей.

Персні з діамантами і коштовним камінням

В он-лайн каталозі «Вінниця Кристал» представлені чоловічі каблучки і печатки з кольоровими каменями і діамантами. Абсолютно гладкі або декоровані, круглі, квадратні і прямокутні, з одним діамантом і розсипом діамантів, чоловічі персні чекають своїх власників. В кожному виробі ми використовуємо благородні метали, підкреслені виразним штрихом дорогоцінним каменів.

Купити чоловічий перстень із золота ви можете безпосередньо в нашому інтернет-магазині, або в будь-якому ювелірному бутіку фірмової мережі «Вінниця Кристал». Ми дбаємо про те, щоб всі ювелірні вироби, в тому числі і чоловічі персні, були доставлені в найкоротші терміни. Для цього наша служба доставки працює в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших містах України.