З чим поєднувати золоті прикраси?

З чим поєднувати золоті прикраси?

Золота прикраса – це не тільки індивідуальна річ з символічним значенням, але і пряме відображення персонального стилю людини. Багато хто з нас боїться експериментувати з виробами із жовтого металу. Тому що існує багато різних думок про те, як і з чим правильно поєднувати золото. Як же налагодити стосунки з цим дорогоцінним металом раз і назавжди, забути про всі забобони та зрозуміти, як створити власний неповторний образ?Давайте розбиратися в цих питаннях.

Почнемо зі спростовування популярного міфу про те, що носити золоті прикраси разом зі срібними - це поганий тон, і взагалі це заборонено всіма модними канонами. Так, в минулі часи, поєднання цих дорогоцінних металів було повним табу. Все через те, що золото коштувало набагато дорожче срібла, і дозволити купити його могла тільки багата людина. Люди з невеликими статками носили срібло. А коли хтось поєднував два цих метали - це вважалося просто вершиною несмаку. Оточуючі могли подумати, що ви недостатньо заможні, щоб придбати собі повний золотий комплект.

В наш час давно пора відмовитися від таких забобонів. Але, безсумнівно, у всьому потрібно знати міру. І в будь-якому випадку існують деякі правила поєднання білих і жовтих металів. Про них ми і поговоримо.

Модні світові стилісти стверджують, що одночасно носити різнокольорові коштовності можна. Важливо лише правильно розставити акценти та не «перевантажути» свій образ. Звичайно, гармонічніше жовте золото буде виглядати із білим золотом, ніж зі сріблом. Однак бувають виключення.

1. Наприклад, дуже органічно можуть виглядати одночасно два невагомих ланцюжки зі срібла і золота, на витонченій жіночій ручці. Але якщо браслети будуть масивними, це може мати вульгарний вигляд. 

2. Якщо одягнути блузку з яскравим візерунком та доповнити її підвіскою з діамантами, браслетом зі срібла на руці – то ваш образ стане безпрограшним. Такі експерименти гарні в літні час, коли доречні яскраві кольори і повне буйство фарб. 

1. Під коктейльну або вечірню сукню ви можете придбати золоту підвіску з діамантом, а на палець надягнути акуратну каблучку з білого золота або срібла. Цього буде цілком достатньо. Аксесуари повинні доповнювати ваш стиль, а іноді ставити яскраві акценти. Одягати на себе занадто багато прикрас не потрібно. Але, безумовно, розвивайте власне відчуття стилю, не дивлячись на всі модні тенденції. 

Де купити стильні золоті прикраси?

Вінницький ювелірний завод «Кристал», вже багато років радує українських жінок широким асортиментом дорогоцінних прикрас. А жіночі золоті кулони та підвіски – це вироби, в яких можна проявити безмежні можливості для реалізації різних фантазій ювелірів і дизайнерів. Купити золотий кулон або золоту підвіску можна у фірмовому ювелірному магазині або на сайті. Всі фото підвісок з діамантами та ціни на них знаходяться на сторінці. Ви також можете замовити власний унікальний дизайн прикраси, а досвідчені ювеліри зроблять його неповторним і якісним. Підвіски з білого золота, кулони з діамантами, різні варіації каменів і металів – найсміливіші мрії можуть легко втілитися у життя. Всі вироби проходять ретельну перевірку, та відповідають вимогам світового ювелірного ринку.

Ціна на прикрасу відповідно буде залежати від того, наскільки масивним воно буде, з яких металів буде виконано, якими елементами інкрустовано. Але кожен покупець обов'язково зможе знайти щось для себе. Ювелірний завод «Кристал» може надати можливість оплачувати товар частинами. Детальну інформацію про оплату, завжди можна дізнатися на офіційному сайті, або зателефонувавши на гарячу лінію.