Сережки-пусети

Товари з 1 по 8 із 185 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 24

Товари з 1 по 8 із 185 у каталозі

на сторінці

Сторінка:
  1. 1
  2. ...
  3. 24

Дитячі золоті сережки-пуссети

Лаконічна класика на кожен день, і універсальна прикраса для будь-якого віку і приводу – сережки-пуссети з діамантами. «Гвоздики» ідеально підходять до всього вбрання, допомагаючи створювати лаконічний образ. Пуссети з діамантами будуть актуальні на офіційних заходах і в модній молодіжній тусовці. Це саме ті прикраси, які можна сміливо носити в будь-який час доби, не побоюючись надмірної манірності і недоречності.

Сережки пуссети з діамантами допоможуть в розвитку власного стилю і відмінного смаку у маленьких модниць. Адже саме з цих прикрас зазвичай починається знайомство з ювелірною модою у дівчаток. Пуссети дуже легкі і зручні, але не менш прекрасні, ніж коштовності з маминої шкатулки. Кожна сережка оснащена зручним і надійним замком, який не дозволить несвоєчасно розпрощатися з улюбленою прикрасою.

Пуссети з діамантами «Вінниця-Кристал»

Прикраси «Вінниця-Кристал» створені не тільки з золота і діамантів. У них присутні душа і майстерність ювелірних майстрів, незмінні традиції якості ограновування і виконання. Об'єднуючись в золотих пуссетах, діаманти і благородні метали набувають нового звучання. Кожна пара випромінює життєрадісність і безпосередність, які є синонімами молодості.

«Гвоздики» з дорогоцінними каменями в нашому виконанні відрізняються класичним дизайном і кращими ювелірними матеріалами. Вони наповнені естетикою і величезною любов'ю до прекрасних пані, для яких ми створюємо наші вироби. Золоті пуссети обирають жінки, які віддають перевагу безпрограшній класиці, знають важливість деталей, і їх ціну.

Сережки пуссети з діамантами ви можете купити у фірмовому інтернет-магазині «Вінниця-Кристал», а ми доставимо їх в будь-яку точку України. Наша служба доставки працює в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Львові та багатьох інших містах України. Вибирайте сережки пуссети в нашому он-лайн каталозі, знайомтеся з ціною, фотографіями та описами виробів. А якщо з'являться питання – обов'язково задавайте їх нашим консультантам.