Підбираємо сережки за типом обличчя

Підбираємо сережки за типом обличчя

Всі жінки люблять ювелірні прикраси - це давно не секрет. Саме сережки є важливим доповненням у створенні образу і підкреслюють красу та індивідуальність кожної жінки, роблячи її привабливою і яскравою. Сережки, які підібрані правильно можуть відвернути від недоліків, і привернути увагу до кращих рис обличчя, підкреслити неповторність, додати родзинку в Ваш загальний образ. Як розібратися в тому, що нам потрібно і правильно вибрати сережки?

1.Найбільш універсальна форма обличчя, під яку підходять майже будь-які сережки - овальна. Красу обличчя допоможуть підкреслити краплі, кільця, квадратні сережки, опуклі кліпси, цвяшки. Уникати варто пласких і довгих підвісок, ниточок, бо вони візуально ще більше витягають обличчя.

2.Власницям круглого обличчя, навпаки, можна порадити подовжені сережки-підвіски, тонкі ниточки, овальні сережки, краплі, які можуть візуально витягнути кругле обличчя. Не варто вибирати кільця і диски, оскільки вони зроблять обличчя ще ширшим.

3.Якщо у Вас квадратна форма обличчя, віддавате перевагу крапелькам, довгим підвіскам, круглим, овальним, трикутним сережкам. Такі форми згладять і зроблять більш акуратним обличчя.

4. Дівчатам з серцеподібним і ромбоподібним обличчям варто зупинити свій вибір на довгих сережках-підвісках або ниточках з м'якими вигинами. Така форма дозволить правильно розставити акценти, згладити різкі лінії скул і підборіддя.

5.Тим, у кого трикутна форма обличчя, підійдуть сережки у вигляді кілець, цвяшки, не довгі підвіски, сережки незвичайної абстрактної форми, які візуально розширять нижню частину обличчя.

6. Прямокутне обличчя з високим чолом і подовженим підборіддям візуально слід пом'якшити. Тому краще підібрати сережки з закругленими елементами, м'яких форм. Це можуть бути сережки у вигляді квітів, кульок на ниточці або вісімок. Такій формі обличчя не підійдуть опуклі, круглі сережки або кліпси, оскільки будуть візуально розширювати обличчя.

7. Занадто вузьке і витягнуте обличчя можна зробити ширше опуклими кліпсами, цвяшками, короткими крапельками.

8. Широке обличчя з яскраво вираженими вилицями можна врівноважити тонкими і довгими сережками-ниточками, підвісками.