Кулон - універсальна прикраса

Кулон - універсальна прикраса

Кулони - обов'язково додадуть вишуканості Вашим улюбленим платтям. Ці ювелірні прикраси завоювали свою популярність по-перше, завдяки своїй доступності, по-друге, в силу того, що їх можна надіти куди завгодно: в офіс, в респектабельний нічний клуб або ресторан і навіть на зустріч випускників. Кулони, прикрашені камінням - не просто стильна і модна біжутерія. Вони можуть стати Вашими вірними талісманами, підкреслити індивідуальність.

    

Прекрасні жіночі кулони з кішками або тигром стануть гарною знахідкою незалежних і стильних завойвицею чоловічих сердець. До образу загадкової незнайомки відмінно підійдуть кулони у формі серця з ключиком до нього, знайти який для закоханого в Вас чоловіка буде справжнім випробуванням. Кулони у вигляді половинок серця стануть прекрасним подарунком для двох закоханих, що нагадує їм один про одного, а також кулон з фотографією і ім'ям коханої людини. Кулон із золота - універсальне прикраса. Більш того, існують кулони різних форм і розмірів, наприклад, кулони-сердечка. Такі кулони дуже поширені серед молоді, яка за допомогою подібних підвісок намагається висловити свої почуття одне до одного.

Привертають увагу покупців і цікаві форми підвісок - символів. Дані кулони сприяють вираженню своєї неповторності і індивідуального стилю. Існує безліч хрестиків і ікон різних форм. У кожного християнина є такий кулон із золота або срібла.

Золоті кулони необхідно поєднувати з золотими ланцюжками одного кольору, наприклад, кулон з білого золота обов'язково повинен вживатися з такою ж ланцюжком. Тонкість і довжина ланцюжка повністю залежать від форми і розміру підвіски. Якщо підвіска маленька, не надто помітна, то вона йде в комплекті з тонкою короткою ланцюжком. Якщо підвіска більш масивна і велика, то відповідно вживається з ланцюжком довшого розміру і товстого плетіння. Для будь-якої сучасної дівчини, яка воліла прикраси різних видів, ідеальним варіантом буде кулон з різнокольоровими каменями.

З будь-якої підвіскою можна поєднувати і інші прикраси, такі як сережки та каблучки. У відповідно до Вашого стилю, Ви можете підібрати прикраси з рубінами, смарагдами, топазами та іншими каменями. За кулонами з золота необхідно доглядати, оберігати їх від вологості, час від часу протирати спеціальною ганчірочкою, намагатися не наражати впливу води. Якщо у Вас прекрасна витончена шия, Вам неодмінно підійдуть кулони будь-яких видів. Найголовніше підібрати їх за смаком, щоб Ваше прикраса бездоганно гармоніювало зі стилем одягу, з кольором очей, шкіри і волосся. Кулони з числа демократичних прикрас. Їх носять як самостійні прикраси або як частина комплекту. Намиста, підвіски добре виглядають на жінках різного віку. В силу своєї демократичності, вони підходять як до вихідного поряд, так і робочого стилю. Це - одна з деталей, що допомагає відрізнити Ваш наряд. Обрання кулона має відповідати умовам: середовищі, місця, часу. Наприклад, кулон зі вставками з дорогих каменів або намисто вкрай дивно буде виглядати на пляжі, а підвіска кулоном у вигляді натільного хреста або знака зодіаку абсолютно недоречно виглядатиме на діловій зустрічі. Маленький кулон на короткій ланцюжку буде поєднуватися з діловим костюмом, вихідним платтям, а також з легким літнім прогулянковим нарядом. Потрібно неодмінно пам'ятати, що нижня частина ланцюжка або кулона не повинна стикатися з декольте блузки або плаття. Кулони без дорогоцінних каменів можна носити щодня, як стильний аксесуар. Маленький кулон з маленькими діамантами також доречний в буденному гардеробі.

Дорогі золоті кулони з напівдорогоцінним і дорогоцінним камінням часто складають єдину композицію. Зрозуміло, що подібні прикраси потрібно підбирати для урочистих випадків. Значить, перерахуємо головні мотиви в ювелірних кулонах на сьогоднішній день: • Стандартні золоті кулони - ідеальний варіант за вартістю. Завдяки техпроцесу виробництва можна зробити подібні кулони міцними і легкими. Як правило, підвіски без вставок прикрашає контррельєфи, барельєф, лазерні вирізки, алмазна грань, лазерне гравіювання, чорніння. • Кулони зі вставками з напівкоштовних каменів (аметист, топаз, гранат тощо) - версія для тих, кому не страшні експерименти з кольором.

Кулон з напівдорогоцінним камінням може включати в себе вставки з діамантів, адже вони підвищують вартість і естетичну красу прикраси. Як правило, подібні кулони дуже мальовничі, цікаві і «соковиті». Другий за популярністю мотив - фауна. Дизайнерів надихають на створення кулонів різні тварини, такі як рибки, черепашки, крокодильчики, кішечки і багато інших. • Кулони зі вставками з дорогоцінних каменів (діамант, смарагд, рубін і сапфір). Насичені, яскраві, безбарвні кольори рубінів, сапфірів і смарагдів зачарують ваше серце.

Дуже малоймовірно, що після сапфірів Ви надасте перевагу топази. Після сапфірів, дуже малоймовірно, що ви повернетеся до топазам. Плюс в тому, що найцікавіші і красиві моделі кулонів в плані дизайну створюються тільки в цій групі прикрас.