Як правильно обрати хрестик на хрестини для дитини?

Як правильно обрати хрестик на хрестини для дитини?

Хрестик – це не просто прикраса, а справжній символ християнської віри. Одягають його на дитину вперше при здійсненні таїнства хрещення, для того щоб хрестик і дитя створили єдиний духовний союз на все життя.

Дуже важливо подбати про правильний вибір цього ювелірного виробу для малюка. Ці поради допоможуть вам:

1. Купуючи хрестик для немовляти, потрібно проявити максимум турботи про дитячий комфорт, через те, що знімати хрестик за православними канонами не дозволяється. Це означає, що дитя буде носити його постійно, тому виріб не повинен викликати незручностей.

2. Православна віра не має точного принципу, за яким варто вибирати хрестик для хрещення. Тобто метал і форма не мають особливого значення. Головне, щоб він не викликав ніякої алергії у дитини, не дратував ніжну дитячу шкіру. Якщо у хрещених батьків є можливість купити золотий хрестик для хрещення дитини з дорогоцінним камінням, то ніяких заборон немає. Але якщо ні, то чудовим варіантом стане і срібний. Вже давно відомий той факт, що срібло –гіпоалергенний метал, що володіє корисними властивостями.

3. Особливу увагу при покупці хрестика варто приділити розміру виробу. Для немовляти ідеальним варіантом вважається хрестик довжиною в межах двох сантиметрів. Кінці виробу повинні бути закругленими, щоб уникнути пошкодження шкіри. Поверхня хрестика не повинна бути шорсткою, щоб виключити можливість натирання.

4. Належну увагу варто також приділити ланцюжку, на який вішають прикрасу. Маленькі діти завжди в русі, тому він повинен бути безпечним, не надто довгим і не надто коротким. Ланцюжок також не повинен терти ніжну шийку дитини. 

Підбиваючи підсумки, потрібно сказати про те, що головним критерієм у виборі натільного хреста для немовляти, повинна бути все-таки відповідність комфорту і безпеки, а вже потім варто звертати увагу на дизайн, вартість та інші аспекти.

Де купити золотий хрестик для хрещення дитини?

Ювелірні бутіки Вінницького заводу «Кристал», надають широкий вибір золотих хрестиків на будь-який смак. Купити золотий хрестик з діамантами або з білого золота можливо в інтернет-магазині. Весь асортимент представлений у вигляді фото золотих прикрас. Ціна золотого хрестика для хрещення буде залежати від складності роботи, розмірів виробу, наявності інкрустації дорогоцінним камінням. Усі вироби з дорогоцінних металів відповідають найвищим стандартам світової якості.

Також ви можете замовити індивідуальний дизайн ювелірної прикраси. Будь-які форми, філігранні візерунки, дорогоцінні камені – всі ваші фантазії будуть втілені в життя досвідченими ювелірами. Майстерність фахівців визнана не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Компанія постійно бере участь в ювелірних виставках, а торговельна мережа представлена кількома бутиками у великих містах України. Дизайнери заводу «Кристал» знаходяться в безперервному пошуку нових ідей, щоб радувати покупців і створювати неповторні шедеври. Кожен виріб наповнений не тільки естетичним змістом, але й має і потужний позитивний енергетичний заряд.

Натільний дитячий хрестик - це пам'ять на довгі роки. Він повинен стати оберегом для кожної маленької людини. Ідеальним варіантом пам'ятного подарунка стане мініатюрний хрестик з діамантом, який зможе радувати людину протягом усього життя. Така прикраса не підвладна часу і впливу моди, вона завжди буде актуальною. Адже роки невпинно біжать вперед, діти ростуть, а хрестик продовжуватиме виконувати своє благе призначення.