Чим відрізняється обручка від каблучки для заручин?

Чим відрізняється обручка від каблучки для заручин?

Ви запланували весілля й думаєте, де можна купити обручки з золота? Або ви хочете запропонувати своїй коханій руку та серце, боїтесь отримати гарбуза та не знаєте як відрізнити кільце для заручин від обручки? А може, взагалі не знаєте, що вони різні? Годі хвилюватися, все просто, але треба підійти до питання виважено.

Існує багато легенд про те, звідки ж з'явилися різні види каблучок для шлюбних діл. Але найчастіше розповідають історію про Стародавній Єгипет. Відомо, що через безіменний палець проходить артерія, яка веде прямо в серце. Тому легенда полягає в тому, що якщо надіти на цей палець кільце, то чоловік як би закріплює за собою місце в серці дівчини. Дуже красива легенда то й з неї пішла отака цікава традиція, надівати обручку саме на цей палець. Купити обручки, ціни на які прийнятні, можна в інтернет-магазині «Вінниця-Кристал».

Але є одне але. Чому люди різної віри носять обручки, каталог і ціни яких є на «Вінниця-Кристал», на різних руках? Відповідь на це питання дуже проста. Віруючі вважають, що та рука, якою людина хреститься, має неймовірну силу і є «чесною», тобто ця рука йде від Бога (адже навіть у молитві сказано, «о десниці отця»). Тому ця рука стає для людини на перше місце. І якщо він вже надів на неї кільце - то це серйозно.

На рівні побутовому різниця між обручкою та каблучкою для заручин очевидна, бо це різні стадії відносин між жінкою та чоловіком. Заручини – це підготовка до шлюбу. Каблучку для заручин вручає чоловік жінці, коли хоче одружитися з нею, а обручками обмінюється пара вже під час самої церемонії. Але як відрізнити їх за зовнішнім виглядом?

Різниця між обручкою и каблучкою для заручин

Чим далі, тим все стрімкіше шириться вибір обручок та каблучок для заручин. Плине час, змінюються традиції та дизайн, роблять нові цікаві вкраплення, прикрашають красивим гравіюванням або різьбленням. Але як же зрозуміти, де які? Адже для заручин і обручка - це далеко не одне і те ж, вони повинні відрізнятися один від одного. Єдине що спільне – що купити парні обручки можна в ювелірному магазині «Вінниця-Кристал».

Найголовніша відмінність – каблучки для заручин виглядають розкішно і дорого (тобто в них є каміння, масивні вставки, та й сама форма кільця може бути незвичайної і оригінальної), а обручки, навпаки, зазвичай купують в класичному стилі без всяких викрутасів. Хоча, звичайно, буває по-різному. У кожної людини свої переваги.

Що використовують в каблучках для заручин у вигляді вставок?

1. Коштовне каміння. Це часто діаманти різного розміру і рівня чистоти.

2. Сподумени. Це більш дешевий варіант, зараз він мало поширений.

Вишукано, ніжно і жіночно на руці виглядає кільце з прозорими або білими діамантами. Причому розміщуватися на кільці вони можуть де завгодно. Діаманти підкреслять красу руки вашої коханої. На нашому заводі «Кристал» працюють фахівці, які мають величезний досвід роботи з діамантами. Тому якщо вирішите купити кільце з діамантом, можете без вагань приходити в наш магазин.

Пишність і багатство кілець для заручин робить їх неймовірно цінними для сім'ї і часто можна зустріти людей, в сім'ях яких кільця для заручин переходять з покоління в покоління.

Весілля йде після заручин, ось тут-то і вступають в гру обручки, фото і ціни яких можна подивитися на сайті «Вінниця-Кристал». Золоті каблучки без жодних доповнень - ідеальний варіант для одруження. Шлюб в житті людини займає важливу позицію. Кожній людині хочеться, щоб ця подія пройшла красиво, унікально і запам'яталася назавжди.

Де можна придбати обручки?

Купити обручки можна в інтернет-магазині «Вінниця-Кристал». Упевнені, наш асортимент і сервіс вас порадує. Ми підберемо на ваше весілля прекрасний варіант золотих обручок, ціни на які є також на нашому сайті. Хочете здивувати свою дівчину кільцем для заручин? Тоді вам до нас!